Ali Atay: Ölümlü Dünya’nın dizisi çekilebilir

Ölümlü Dünya’nın yönetmeni Ali Atay, “Ölümlü dünya filminin üçüncüsünün geleceğini sanmıyorum. Mesela 100 dakika 110 dakikaya o karakterlerin o hikayenin sıkışması benim hoşuma gitmiyor… Daha uzun uzun anlatmak istiyorum hepsinin… Daha fazla hikâyesini anlatmak istiyorum. Ölümlü Dünya’nın devamını dizi olarak yapabilirim” dedi. 

Yönetmenliğini Ali Atay’ın yaptığı, senaryosu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’ye ait olan komedi filmi “Ölümlü Dünya 2”, 1 Aralık’ta vizyona girdi.

Birsen Altuntaş’ın Youtube kanalına konuk olan Ali Atay, Ölümlü Dünya filiminin üçüncüsünün çekilip çekilmeyeceği sorusunu şöyle yanıtladı: 

“Ölümlü dünya filminin üçüncüsünün geleceğini sanmıyorum. Şimdi başka bir şeyler yapmak istiyorum… Bence devamının olmaması gerekiyor. Hatta birinci filmin sonunda bütün karakterler ölüyordu. Hepsini bayağı kıyımdan geçiriyorduk… Ama ölürken bile çok sinir bozucu anlar vardı… Sonra kıyamadık.

“Karakterlerin, hikayenin sıkışması hoşuma gitmiyor”

Mesela 100 dakika 110 dakikaya o karakterlerin o hikayenin sıkışması benim hoşuma gitmiyor… Daha uzun uzun anlatmak istiyorum hepsini… Daha fazla hikâyesini anlatmak istiyorum. Ölümlü Dünya’nın devamını dizi olarak yapabilirim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x